| Merknaam: | HENGFU |
| MOQ: | 1 stuk |
| Betalingsvoorwaarden: | 30% storting door T/T vooraf en 70%-saldo na inspectiebevestiging vóór verzending |
| Machineframe | 400H stalen frame |
|---|---|
| Rolmateriaal | 45# staal, gehard, ruw bewerkt, fijn bewerkt, fijn gepolijst en gegalvaniseerd |
| Asmateriaal | 45# staal, getemperd en aan de buitenkant geslepen |
| Asdiameter | ¢70mm (massieve as) |
| Hoofd motorvermogen | 7.5KW servo motor |
| Transmissiemethode | Tandwieloverbrenging |
| Productiesnelheid | 50/60-M/min (conservatieve snelheid) |
| Snijmatrijs | Twee-mes schaar, Cr12 molybdeen vanadium gehard, HRC58-60 |
| Snijden | Snijden na vorming, dubbele 3.8kW tracking schaar, 5.5kW elektrische scharen |
| Elektrisch besturingssysteem | Industriële computer PLC verticale elektrische schakelkast |
| Trekstang | 35mm |