| Marka Adı: | HENGFU |
| Adedi: | 1 adet |
| Ödeme Koşulları: | T/T ile önceden %30 mevduat ve sevkıyattan önce teftiş onayından sonra %70 denge |
| Makine çerçevesi | 400H çelik çerçeve |
|---|---|
| Rulo malzemesi | 45# çelik, sertleştirilmiş, kaba işlenmiş, ince işlenmiş, ince cilalanmış ve galvanizlenmiş |
| Spindle malzemesi | 45# çelik, dış tarafı kalınlaştırılmış ve öğütülmüş |
| Döner çapı | ¢70mm (sert çekirdek) |
| Ana motor gücü | 7.5KW'lık servomotor |
| Gönderim yöntemi | Döviz sürücüsü |
| Üretim hızı | 50/60-M/min (koruyucu hız) |
| Kesme ölçeği | Cr12 molibden ve vanadyum sertleştirilmiş iki bıçaklı kılıç, HRC58-60 |
| Kesme | Formdan sonra kesme, çift 3.8kW izleme tıraş, 5.5kW elektrik tıraşları |
| Elektrikli kontrol sistemi | Endüstriyel bilgisayar PLC dikey elektrikli kontrol kutusu |
| Bağlama çubuğu | 35 mm |