| Επωνυμία Μάρκας: | HENGFU |
| MOQ: | 1 τεμάχιο |
| Όροι πληρωμής: | 30% κατάθεση από T/T εκ των προτέρων και ισορροπία 70% μετά από την επιβεβαίωση επιθεώρησης πριν από |
| Δομή Πλαισίου | Φρεζάρισμα ακριβείας τετράγωνων κουτιών |
| Αριθμός Σειρών Διαμόρφωσης | 14 σειρές |
| Πάχος Πάνελ Τοίχου | 20mm |
| Τροφοδότης Υλικού | Τροφοδότης με μανιβέλα δύο χεριών με κόφτη έλξης |
| Μέθοδος Μετάδοσης | Κιβώτιο ταχυτήτων |
| Άξονας Κυλίνδρου Διαμόρφωσης | Συμπαγής άξονας 50mm |
| Τύπος Συσκευής Κοπής | Υδραυλικές ψαλίδες |
| Ισχύς Υδραυλικής Αντλίας | 4 kW |
| Υλικό Εργαλείου | CR12 Mov, σκληρυμένο σε 58-62 kW |
| Πλαίσιο | Ανεξάρτητο πλαίσιο |
| Συσκευή Τροφοδοσίας | Σερβοτροφοδότης |
| Ισχύς Κινητήρα Τροφοδοσίας | 1,5 kW (σερβοκινητήρας) |