| Nazwa marki: | HENGFU |
| MOQ: | 1 sztuka |
| Warunki płatności: | 30% depozytu przez T / T z góry i 70% salda po potwierdzeniu kontroli przed wysyłką |
Jako profesjonalne urządzenie do formowania płyt ocynkowych, maszyna do formowania płyt o zimnej twardości określa szerokość podaży płyt ocynkowych jako 1000 mm, aby zapewnić dokładność i spójność formowania.Ten kluczowy parametr zależy od struktury sprzętu i potrzeb produkcyjnych, aby uniknąć niewłaściwego formowania spowodowanego niewłaściwą szerokością podaży.
Aby zapewnić ogólną stabilność i niezawodność, urządzenie jest wykonane ze stali o masie 350H, która jest odporna na deformację i zużycie w wyniku długotrwałej pracy o wysokiej intensywności.26 zestawów projektu formowania rolki realizuje stopniowe formowanie, zmniejszając uszkodzenia płyt i poprawiając wskaźnik kwalifikacji produktu.
Serwomotor o mocy 7,5 kW zapewnia wystarczającą moc, z regulowaną prędkością produkcji 0-40 metrów na minutę.spełnienie potrzeb masowej produkcji przy jednoczesnym zapewnieniu jakości produktu.
| Model NO | Maszyna do tworzenia płyt dachowych falistej |
|---|---|
| Warunki | Nowy |
| Użycie | Dach |
| Szerokość podawania | 1000 mm |
| Ramka maszyny | Ramy ze stali 350H |
| Szybkość formowania | 0-40M/min |
| Kolor | Zindywidualizowane |
| Rodzaj napędzanego | Napęd łańcuchowy |
| Sposób przekazywania | Elektryczne |
| Liczba zestawów walcowania | 26 kształtowanie rzędu |
| Średnica wrotnika | Φ70 mm (włókno stałe) |
| Zindywidualizowane | Zindywidualizowane |
| Metoda karmienia | Podwójne ręczne stojak do karmienia (z rolką ciśnieniową) |
| Specyfikacja | 12000 mm x 1300 mm x 1400 mm |
| Pochodzenie | Cangzhou, Hebei |
| Gwarancja | 1 rok |
| Surowce | Pozostałe |
|---|---|
| Ramka maszyny | Ramy ze stali 350H |
| Szerokość podaży | 1000 mm |