| Marka Adı: | HENGFU |
| Adedi: | 1 adet |
| Ödeme Koşulları: | T/T ile önceden %30 mevduat ve sevkıyattan önce teftiş onayından sonra %70 denge |
| Model Numarası | C21 |
|---|---|
| Durum | Yeni |
| Kullanımı | Çatı paneli üretimi |
| Besleme genişliği | 1250 mm |
| Makine Çerçevesi | 350H çelik çerçeve |
| Şekillendirme Hızı | 0-40 M/min |
| Sürücü Türü | Zincir Sürücü |
| Gönderim Yöntemi | Elektrikli |
| Değirmen setleri | 23 Sıra Kalıplama |
| Döner çapı | Φ80mm (Sıkı Çubuk) |
| Besleme Yöntemi | Çift El Salkımlı Besleme Taşıyıcısı (basınçlı rulo ile) |
| Spesifikasyon | 11000mm x 1300mm x 1400mm |
| Kaynağı | Cangzhou, Hebei |
| Garanti | 1 yıl |