| Merknaam: | HENGFU |
| MOQ: | 1 stuk |
| Betalingsvoorwaarden: | 30% storting door T/T vooraf en 70%-saldo na inspectiebevestiging vóór verzending |
| Modelnummer | C21 |
|---|---|
| Voorwaarde | Nieuw |
| Gebruik | Productie van dakpanelen |
| Voedingsbreedte | 1250 mm |
| Machineframe | 350H stalen frame |
| Vormingssnelheid | 0-40 M/min |
| Aandrijvingstype | Kettingaandrijving |
| Transmissiemethode | Elektrisch |
| Walserijsets | 23 Rijen vormen |
| Spindeldiameter | Φ80mm (massieve as) |
| Voedingsmethode | Dubbel handschommelend voerrek (met drukrol) |
| Specificatie | 11000 mm x 1300 mm x 1400 mm |
| Oorsprong | Cangzhou, Hebei |
| Garantie | 1 jaar |