| Nazwa marki: | HENGFU |
| MOQ: | 1 sztuka |
| Warunki płatności: | 30% depozytu przez T / T z góry i 70% salda po potwierdzeniu kontroli przed wysyłką |
| Numer modelu | C21 |
|---|---|
| Warunki | Nowy |
| Użycie | Produkcja paneli dachowych |
| Szerokość podawania | 1250 mm |
| Ramka maszyny | Ramy ze stali 350H |
| Szybkość formowania | 0-40 M/min |
| Rodzaj napędu | Napęd łańcuchowy |
| Sposób przekazywania | Elektryczne |
| Zestawy walcowni | 23 Kształtowanie rzędu |
| Średnica wrotnika | Φ80 mm (włókno stałe) |
| Metoda karmienia | Podwójny ręczny stojak do karmienia (z rolką ciśnieniową) |
| Specyfikacja | 11000 mm x 1300 mm x 1400 mm |
| Pochodzenie | Cangzhou, Hebei |
| Gwarancja | 1 rok |