| Marka Adı: | HENGFU |
| Adedi: | 1 adet |
| Ödeme Koşulları: | T/T ile önceden %30 mevduat ve sevkıyattan önce teftiş onayından sonra %70 denge |
Çift katmanlı rulo şekillendirme makinesi, iki bağımsız rulo şekillendirme modelini tek bir tam sisteme entegre eder.Yer tasarrufu tasarımı, ve basit işletim, sınırlı fabrika alanı ve yerinde inşaat projeleri olan müşteriler için idealdir.
Her bileşen, istikrarlı ve verimli üretim performansını sağlamak için hassas bir şekilde eşleştirilmiştir.
Üst ve alt katmanlar arasında geçiş son derece basittir. Operatörler elektrikli kontrol dolabındaki dönüştürme düğmesini kullanarak her katmanı ayrı ayrı kontrol edebilir.ya da esnek üretim geçiş için debriyaj sistemi aracılığıyla bağımsız güç yönetmek.
Seçmeli konfigürasyonlar, farklı üretim ihtiyaçlarını karşılamak için sıradan boşaltma makineleri ve hidrolik boşaltma makinelerini içerir.Üst ve alt katmanların özel modeller tamamen müşteri gereksinimlerine göre özelleştirilebilir.
| Model NO | Çift katmanlı rulo şekillendirme makinesi |
| Durum | Yeni |
| Kullanımı | Çatı |
| Dış boyutlar | 6500mm x 1300mm x 1200mm |
| Makine çerçevesi | 300H çelik çerçeve |
| Lastik seti sayısı | 13-11 satır kalıplama |
| Rulo malzemesi | 45# çelik kaba döşeme ince döşeme dış daire öğütme ve galvanizleme işlemi |
| Spindle malzemesi | 45 çelik |
| Döner çapı | Φ70mm (Sıkı çekirdek) |
| Sürücünün Tipi | Zincir sürücüsü |
| Şekillendirme Hızı | 0-35M/min |
| Ana motor gücü | 7.5KW |
| Elektrikli kontrol sistemi | PLC |
| Özel | Özel |
| Kaynağı | Cangzhou, Hebei |
| Garanti | 1 yıl |
| Hammaddeler | Galvanizli çelik levha, renkli çelik levha |
| Çekme çubuğu | 35 mm galvanizli |