| Επωνυμία Μάρκας: | HENGFU |
| MOQ: | 1 τεμάχιο |
| Όροι πληρωμής: | 30% κατάθεση από T/T εκ των προτέρων και ισορροπία 70% μετά από την επιβεβαίωση επιθεώρησης πριν από |
Η μηχανή διαμόρφωσης κυλίνδρων διπλής στρώσης ενσωματώνει δύο ανεξάρτητα μοντέλα μορφοποίησης κυλίνδρων σε ένα πλήρες σύστημα. Διαθέτει επιστημονικά σχεδιασμένη δομή, επαγγελματική εμφάνιση, σχεδιασμό εξοικονόμησης χώρου και απλή λειτουργία, καθιστώντας το ιδανικό για πελάτες με περιορισμένο χώρο στο εργοστάσιο και επιτόπια κατασκευαστικά έργα.
Κάθε εξάρτημα ταιριάζει με ακρίβεια για να εξασφαλίζεται σταθερή και αποτελεσματική απόδοση παραγωγής.
Η εναλλαγή μεταξύ άνω και κάτω στρωμάτων είναι εξαιρετικά απλή. Οι χειριστές μπορούν να ελέγχουν κάθε στρώμα ξεχωριστά χρησιμοποιώντας το κουμπί μετατροπής στον ηλεκτρικό πίνακα ελέγχου ή να διαχειρίζονται ανεξάρτητα την ισχύ μέσω του συστήματος συμπλέκτη για ευέλικτη εναλλαγή παραγωγής.
Οι προαιρετικές διαμορφώσεις περιλαμβάνουν συνηθισμένες μηχανές εκφόρτωσης και υδραυλικές μηχανές εκφόρτωσης για την κάλυψη διαφορετικών αναγκών παραγωγής. Τα συγκεκριμένα μοντέλα άνω και κάτω στρωμάτων μπορούν να προσαρμοστούν πλήρως σύμφωνα με τις απαιτήσεις του πελάτη.
| Μοντέλο ΑΡΙΘ | Μηχανή διαμόρφωσης ρολού διπλής στρώσης |
| Κατάσταση | Νέος |
| Χρήση | Στέγη |
| Εξωτερικές διαστάσεις | 6500mm x 1300mm x 1200mm |
| Πλαίσιο μηχανής | Ατσάλινο πλαίσιο 300H |
| Αριθμός σετ ελασμάτων | Χύτευση 13-11 σειρών |
| Υλικό ρολού | Τραχύς τόρνος χάλυβας 45# Λεπτός εξωτερικός κύκλος λείανση και επεξεργασία ηλεκτρολυτικής επιμετάλλωσης |
| Υλικό ατράκτου | 45 χάλυβας |
| Διάμετρος ατράκτου | Φ70mm (Στερεός άξονας) |
| Τύπος οδηγού | Κίνηση αλυσίδας |
| Ταχύτητα διαμόρφωσης | 0-35M/min |
| Ισχύς κύριου κινητήρα | 7,5 KW |
| Ηλεκτρικό σύστημα ελέγχου | PLC |
| Προσαρμοσμένο | Προσαρμοσμένο |
| Προέλευση | Cangzhou, Hebei |
| Εγγύηση | 1 έτος |
| Πρώτες ύλες | Πλάκα από γαλβανισμένο χάλυβα, έγχρωμη πλάκα χάλυβα |
| Ράβδος έλξης | 35mm γαλβανιζέ |