| Marka Adı: | HENGFU |
| Adedi: | 1 adet |
| Ödeme Koşulları: | T/T ile önceden %30 mevduat ve sevkıyattan önce teftiş onayından sonra %70 denge |
| Model NO | 1000 |
|---|---|
| Durum | Yeni |
| Kullanım | Çatı |
| Besleme Genişliği | 1219mm |
| Makine Çerçevesi | 350H çelik çerçeve |
| Şekillendirme Hızı | 12-15M/dak |
| Renk | Özelleştirilmiş |
| Tahrik Tipi | Zincir tahrik |
| İletim Yöntemi | Elektrik |
| Rulo Değirmeni Seti Sayısı | 13 sıra kalıplama |
| Mil Çapı | Φ70mm (Masif şaft) |
| Özelleştirilmiş | Özelleştirilmiş |
| Besleme Yöntemi | Çift kollu krank besleyici (basınçlı rulo ile) |
| Özellikler | 6500mm x 1600mm x 1700mm |
| Menşei | Cangzhou, Hebei |
| Garanti | 1 yıl |
| Kullanım | Bina |