| Merknaam: | HENGFU |
| MOQ: | 1 stuk |
| Betalingsvoorwaarden: | 30% storting door T/T vooraf en 70%-saldo na inspectiebevestiging vóór verzending |
| Model nr. | 1000 |
|---|---|
| Voorwaarde | Nieuw |
| Gebruik | Daken |
| Voedingsbreedte | 1219 mm |
| Machinesysteem | 350H stalen frame |
| Snelheid van vorming | 12-15M/min |
| Kleur | Op maat |
| Type aangedreven | Keten aandrijving |
| Transmissiewijze | Elektrisch |
| Aantal walseriesets | 13 rijen gieten |
| Spindeldiameter | Φ70 mm (vaste as) |
| Op maat | Op maat |
| Voedingsmethode | met een vermogen van niet meer dan 50 W |
| Specificatie | 6500 mm x 1600 mm x 1700 mm |
| Oorsprong | Cangzhou, Hebei |
| Garantie | 1 jaar |
| Gebruik | Gebouw |