| Marka Adı: | HENGFU |
| Adedi: | 1 adet |
| Ödeme Koşulları: | T/T ile önceden %30 mevduat ve sevkıyattan önce teftiş onayından sonra %70 denge |
| Model NO | 1040 |
|---|---|
| Durum | Yeni |
| Kullanımı | Çatı |
| Besleme genişliği | 1200 mm |
| Makine Çerçevesi | 300H çelik çerçeve |
| Şekillendirme Hızı | 10-15M/dakika |
| Renk | Özel |
| Sürücünün Tipi | Zincir sürücüsü |
| Gönderim Yöntemi | Elektrikli |
| Lastik seti sayısı | 13 satır kalıplama |
| Döner çapı | Φ70mm (Sıkı çekirdek) |
| Özel | Özel |
| Hammaddeler | Galvanizli çelik levha, renkli çelik levha |
| Besleme genişliği | 1200 mm |
| Besleme yöntemi | Demir plaka besleme rafı |
| Spesifikasyon | 7000mm x 1300mm x 1500mm |
| Kaynağı | Cangzhou, Hebei |
| Garanti | 1 yıl |
| Kullanımı | İnşaat |