| Merknaam: | HENGFU |
| MOQ: | 1 stuk |
| Betalingsvoorwaarden: | 30% storting door T/T vooraf en 70%-saldo na inspectiebevestiging vóór verzending |
| Model NR | 1040 |
|---|---|
| Staat | Nieuw |
| Gebruik | Dak |
| Invoerbreedte | 1200 mm |
| Machineframe | 300H stalen frame |
| Vormsnelheid | 10-15 M/min |
| Kleur | Op maat gemaakt |
| Type aandrijving | Kettingaandrijving |
| Transmissiemethode | Elektrisch |
| Aantal rolmolensets | 13 rij molding |
| Asdiameter | Φ70 mm (Massieve as) |
| Op maat gemaakt | Op maat gemaakt |
| Grondstoffen | Gegalvaniseerd staalplaat, kleurstaalplaat |
| Invoerbreedte | 1200 mm |
| Invoermethode | IJzeren plaat invoerrek |
| Specificatie | 7000 mm x 1300 mm x 1500 mm |
| Herkomst | Cangzhou, Hebei |
| Garantie | 1 jaar |
| Gebruik | Bouw |