| Nazwa marki: | HENGFU |
| MOQ: | 1 sztuka |
| Warunki płatności: | 30% depozytu przez T / T z góry i 70% salda po potwierdzeniu kontroli przed wysyłką |
| Model NO | 1040 |
|---|---|
| Warunki | Nowy |
| Użycie | Dach |
| Szerokość podawania | 1200 mm |
| Ramka maszyny | Ramy ze stali 300H |
| Szybkość formowania | 10-15M/min |
| Kolor | Zindywidualizowane |
| Rodzaj napędzanego | Napęd łańcuchowy |
| Sposób przekazywania | Elektryczne |
| Liczba zestawów walcowania | 13 kształtowanie rzędu |
| Średnica wrotnika | Φ70 mm (włókno stałe) |
| Zindywidualizowane | Zindywidualizowane |
| Surowce | Płyty stalowe galwanizowane, płyty stalowe kolorowe |
| Szerokość podaży | 1200 mm |
| Metoda karmienia | Wyroby z żelaza |
| Specyfikacja | 7000 mm x 1300 mm x 1500 mm |
| Pochodzenie | Cangzhou, Hebei |
| Gwarancja | 1 rok |
| Użycie | Budowla |