| Marka Adı: | HENGFU |
| Adedi: | 1 adet |
| Ödeme Koşulları: | T/T ile önceden %30 mevduat ve sevkıyattan önce teftiş onayından sonra %70 denge |
| Model NO | 1040 |
| Durum | Yeni |
| Kullanım | Çatı |
| Besleme Genişliği | 1200mm |
| Makine Çerçevesi | 300H çelik çerçeve |
| Şekillendirme Hızı | 10-15M/dak |
| Tahrik Tipi | Zincir tahrik |
| Şanzıman Yöntemi | Elektrikli |
| Rulo Değirmeni Seti Sayısı | 13 sıra kalıplama |
| Mil Çapı | Φ70mm (Masif şaft) |
| Besleme Yöntemi | Sac levha besleme rafı |
| Ölçüler | 7000mm x 1300mm x 1500mm |
| Menşei | Cangzhou, Hebei |
| Garanti | 1 yıl |