| Nazwa marki: | HENGFU |
| MOQ: | 1 sztuka |
| Warunki płatności: | 30% depozytu przez T / T z góry i 70% salda po potwierdzeniu kontroli przed wysyłką |
| Numer modelu | 1040 |
| Stan | Nowy |
| Zastosowanie | Dach |
| Szerokość podawania | 1200mm |
| Rama maszyny | Stalowa rama 300H |
| Prędkość formowania | 10-15M/min |
| Typ napędu | Napęd łańcuchowy |
| Metoda transmisji | Elektryczna |
| Liczba zestawów walcarek | 13 rzędów formowania |
| Średnica trzpienia | Φ70mm (Solidny wał) |
| Metoda podawania | Stojak do podawania blachy żelaznej |
| Specyfikacja | 7000mm x 1300mm x 1500mm |
| Pochodzenie | Cangzhou, Hebei |
| Gwarancja | 1 rok |