| Merknaam: | HENGFU |
| Modelnummer: | Koude hardboard-boogmachine |
| MOQ: | 1 stuk |
| Betalingsvoorwaarden: | 30% storting door T/T vooraf en 70%-saldo na inspectiebevestiging vóór verzending |
| Modelnummer | Golfplaten Machine |
| Staat | Nieuw |
| Gebruik | Dak |
| Invoerbreedte | 1000mm |
| Machineframe | 350H Stalen Frame |
| Vormingssnelheid | 0-40 M/min |
| Kleur | Aangepast |
| Type Aandrijving | Kettingaandrijving |
| Transmissiemethode | Elektrisch |
| Aantal Walssets | 26 Rij Vorming |
| Asdiameter | Φ70mm (Massieve As) |
| Maatwerk | Aangepast |
| Invoermethode | Dubbele Hand Rocking Invoerrek (met Drukrol) |
| Specificatie | 12000mm x 1300mm x 1400mm |
| Grondstoffen | Gegalvaniseerd Staal |
| Herkomst | Cangzhou, Hebei |
| Garantie | 1 Jaar |