| Nazwa marki: | HENGFU |
| Numer modelu: | Maszyna łukowa na zimno z twardej płyty |
| MOQ: | 1 sztuka |
| Warunki płatności: | 30% depozytu przez T / T z góry i 70% salda po potwierdzeniu kontroli przed wysyłką |
| Numer modelu | Maszyna do produkcji blach dachowych falistych |
| Stan | Nowy |
| Zastosowanie | Dach |
| Szerokość podawania | 1000mm |
| Rama maszyny | Rama stalowa 350H |
| Prędkość formowania | 0-40 M/min |
| Kolor | Dostosowany |
| Typ napędu | Napęd łańcuchowy |
| Metoda transmisji | Elektryczna |
| Liczba zestawów walcarek | 26 rzędów formowania |
| Średnica wrzeciona | Φ70mm (pełny wał) |
| Personalizacja | Dostosowany |
| Metoda podawania | Podwójny stojak do podawania z ręcznym wahadłem (z rolką dociskową) |
| Specyfikacja | 12000mm x 1300mm x 1400mm |
| Materiały surowcowe | Stal ocynkowana |
| Pochodzenie | Cangzhou, Hebei |
| Gwarancja | 1 rok |