| Merknaam: | HENGFU |
| Modelnummer: | Hekpaneel vormmachine |
| MOQ: | 1 stuk |
| Betalingsvoorwaarden: | 30% storting door T/T vooraf en 70%-saldo na inspectiebevestiging vóór verzending |
| Model NR | Hekplaatvormmachine |
|---|---|
| Staat | Nieuw |
| Gebruik | Muur |
| Voedingsbreedte | 119 mm |
| Machineframe | 80 vierkante buisframing |
| Vormingssnelheid | 20-30 M/min |
| Kleur | Aangepast |
| Type aandrijving | Kettingaandrijving |
| Transmissiemethode | Elektrisch |
| Aantal rolmolensets | 12 rij molding |
| Asdiameter | 55 mm (massieve as) |
| Doorlopend rek | Schud het voedingsrek met beide handen en druk op de materiaalrol |
| Aangepast | Aangepast |
| Taal van de bedieningsinterface | Chinees/Engels/Russisch |
| Specificatie | 5000 mm x 1000 mm x 1200 mm |
| Oorsprong | Cangzhou, Hebei |
| Garantie | 1 jaar |
| Productiecapaciteit | 400 sets/jaar |