| Marka Adı: | HENGFU |
| Model Numarası: | Çit Paneli Şekillendirme Makinesi |
| Adedi: | 1 adet |
| Ödeme Koşulları: | T/T ile önceden %30 mevduat ve sevkıyattan önce teftiş onayından sonra %70 denge |
| Model No | Çit levhası şekillendirme makinesi |
|---|---|
| Durum | Yeni |
| Kullanım | Duvar |
| Besleme Genişliği | 119mm |
| Makine Gövdesi | 80 kare tüp çerçeve |
| Şekillendirme Hızı | 20-30M/dak |
| Renk | Özelleştirilmiş |
| Tahrik Tipi | Zincirli tahrik |
| Şanzıman Yöntemi | Elektrikli |
| Rulo Değirmen Seti Sayısı | 12 sıra kalıplama |
| Mil Çapı | 55mm (Katı mil) |
| Devam Rafı | Besleme rafını iki elle sallayın ve malzeme silindirini bastırın |
| Özelleştirilmiş | Özelleştirilmiş |
| İşletim Arayüzü Dili | Çince/İngilizce/Rusça |
| Şartname | 5000mm x 1000mm x 1200mm |
| Menşei | Cangzhou, Hebei |
| Garanti | 1 yıl |
| Üretim Kapasitesi | 400 set/yıl |