| Nazwa marki: | HENGFU |
| Numer modelu: | Maszyna do formowania paneli ogrodzeniowych |
| MOQ: | 1 sztuka |
| Warunki płatności: | 30% depozytu przez T / T z góry i 70% salda po potwierdzeniu kontroli przed wysyłką |
| Model NO | Maszyna do tworzenia płyt ogrodzeniowych |
|---|---|
| Warunki | Nowy |
| Użycie | Ściana |
| Szerokość podawania | 119 mm |
| Ramka maszyny | ramy rur 80 kwadratowych |
| Szybkość formowania | 20-30M/min |
| Kolor | Zindywidualizowane |
| Rodzaj napędzanego | Napęd łańcuchowy |
| Sposób przekazywania | Elektryczne |
| Liczba zestawów walcowni | Odlewanie 12 rzęd |
| Średnica wrotnika | 55 mm (włókno stałe) |
| Stojak kontynuacyjny | Wstrząśnij stojak z obydwu rąk i nacisnąć rolkę materiału |
| Zindywidualizowane | Zindywidualizowane |
| Język interfejsu operacyjnego | Chiński/angielski/rosyjski |
| Specyfikacja | 5000 mm x 1000 mm x 1200 mm |
| Pochodzenie | Cangzhou, Hebei |
| Gwarancja | 1 rok |
| Pojemność produkcyjna | 400 zestawów/rok |