| Merknaam: | HENGFU |
| Modelnummer: | Machine voor het vormen van opslagplanken |
| MOQ: | 1 stuk |
| Betalingsvoorwaarden: | 30% storting door T/T vooraf en 70%-saldo na inspectiebevestiging vóór verzending |
| Model NR | Opslagplank vormmachine |
|---|---|
| Conditie | Nieuw |
| Automatische Graad | Automatisch |
| Werksnelheid | 8-11m/min |
| Asdiameter | Φ80 |
| Aantal walserij sets | 14 rij vormgeving |
| Maximale snijbreedte | 200mm |
| Productie lossnelheid | 0-10m/min |
| Transmissiemodus | De motor drijft de reductie aan en drijft vervolgens de tandwieloverbrenging aan |
| Specificatie | 18000mm*1500mm*1500mm |
| Rolmateriaal | Q235 gegalvaniseerd plaatstaal |
| Gewicht van dragende stalen strip | 3,0 ton |
| Structurele vorm | integrale trekstructuur |
| Frame | Gemaakt van stalen gelaste vierkante buisframe |
| Besturingssysteem | PLC |
| Op maat gemaakt | Op maat gemaakt |
| Oorsprong | Cangzhou, Hebei |
| Transportpakket | Plastic folie & stalen draad bevestigd |
| HS Code | 8455221000 |