| Επωνυμία Μάρκας: | HENGFU |
| Αριθμός μοντέλου: | Μηχάνημα διαμόρφωσης ραφιών αποθήκευσης |
| MOQ: | 1 τεμάχιο |
| Όροι πληρωμής: | 30% κατάθεση από T/T εκ των προτέρων και ισορροπία 70% μετά από την επιβεβαίωση επιθεώρησης πριν από |
| Πρότυπο ΝΟ | Μηχανή σχηματισμού ράφους αποθήκευσης |
|---|---|
| Υπόθεση | Νέο |
| Αυτόματη βαθμολογία | Αυτοματοποιημένο |
| Ταχύτητα εργασίας | 8-11m/min |
| Διάμετρος σπινθήρα | Φ80 |
| Αριθμός σετ κυλίνδρων | 14 στρώσεις |
| Μέγιστο πλάτος κοπής | 200 χιλιοστά |
| Ταχύτητα εκφόρτωσης παραγωγής | 0-10m/min |
| Τρόπος μετάδοσης | Ο κινητήρας οδηγεί τον μειωτήρα και στη συνέχεια οδηγεί τη μετάδοση ταχυτήτων |
| Προδιαγραφές | 18000mm*1500mm*1500mm |
| Υλικό κυλίνδρου | Q235 Ζυγισμένο φύλλο |
| Βάρος της ανθεκτικής ταινίας χάλυβα | 3.0 τόνους |
| Διαρθρωτική μορφή | ολοκληρωμένη δομή τάσης |
| Ρακ. | Από χάλυβα συγκολλημένο τετραγωνικό ράφι σωλήνων |
| Σύστημα ελέγχου | ΠΛΚ |
| Προσαρμοσμένο | Προσαρμοσμένο |
| Καταγωγή | Cangzhou, Χεμπέι |
| Πακέτο μεταφοράς | Φύλλα από πλαστικό και καλώδιο από χάλυβα |
| Κωδικός ΕΣ | 8455221000 |