| Nazwa marki: | HENGFU |
| Numer modelu: | Maszyna do formowania półek magazynowych |
| MOQ: | 1 sztuka |
| Warunki płatności: | 30% depozytu przez T / T z góry i 70% salda po potwierdzeniu kontroli przed wysyłką |
| Numer modelu | Maszyna do formowania półek magazynowych |
|---|---|
| Stan | Nowy |
| Stopień automatyzacji | Automatyczny |
| Prędkość robocza | 8-11m/min |
| Średnica trzpienia | Φ80 |
| Liczba zestawów walcarek | 14 rzędów formowania |
| Maksymalna szerokość cięcia | 200mm |
| Prędkość rozładunku produkcji | 0-10m/min |
| Tryb transmisji | Silnik napędza reduktor, a następnie napędza przekładnię zębatą |
| Specyfikacja | 18000mm*1500mm*1500mm |
| Materiał walcowany | Blacha ocynkowana Q235 |
| Waga taśmy stalowej nośnej | 3,0 tony |
| Forma strukturalna | integralna konstrukcja napinająca |
| Stojak | Wykonany z kwadratowej rury stalowej spawanej |
| System sterowania | PLC |
| Konfigurowalny | Konfigurowalny |
| Pochodzenie | Cangzhou, Hebei |
| Pakiet transportowy | Folia plastikowa i mocowanie drutu stalowego |
| Kod HS | 8455221000 |