| Merknaam: | HENGFU |
| MOQ: | 1 stuk |
| Betalingsvoorwaarden: | 30% storting door T/T vooraf en 70%-saldo na inspectiebevestiging vóór verzending |
| Verticale plaat | Gemaakt van 12 mm dikke verticale plaat |
| Bovenste en onderste gereedschapshouders | Gelast uit 30 mm dikke middenplaat |
| Asdiameter | 70 mm |
| Motor | 7,5 kW remmotor |
| Geschat gewicht | Ongeveer 560 kg |
| Mesmateriaal | Negen-chroom-silicium |
| Geschatte machineafmetingen | 1750 mm*750 mm*1000 mm |