| Επωνυμία Μάρκας: | HENGFU |
| MOQ: | 1 τεμάχιο |
| Όροι πληρωμής: | 30% κατάθεση από T/T εκ των προτέρων και ισορροπία 70% μετά από την επιβεβαίωση επιθεώρησης πριν από |
| Ψηλή πλάκα | Κατασκευασμένο από κάθετη πλάκα πάχους 12 mm |
| Άλλες συσκευές για την κατασκευή οχημάτων | Ζυγισμένα από μεσαία πλάκα πάχους 30 mm |
| Διάμετρος σπινθήρα | 70 χιλιοστά |
| Μηχανή | 7κινητήρας πέδησης.5kW |
| Περίπου βάρος | Περίπου 560kg |
| Υλικό λεπίδας | Νέα χρωμικό πυρίτιο |
| Κατά προσέγγιση διαστάσεις μηχανής | 1750mm*750mm*1000mm |