| Nazwa marki: | HENGFU |
| MOQ: | 1 sztuka |
| Warunki płatności: | 30% depozytu przez T / T z góry i 70% salda po potwierdzeniu kontroli przed wysyłką |
| Płyta pionowa | Wykonana z płyty pionowej o grubości 12 mm |
| Górny i dolny uchwyt narzędzia | Spawane z płyty środkowej o grubości 30 mm |
| Średnica wrzeciona | 70 mm |
| Silnik | Silnik hamulcowy 7,5 kW |
| Przybliżona waga | Około 560 kg |
| Materiał ostrza | Dziewięciokrzemowa stal |
| Przybliżone wymiary maszyny | 1750 mm * 750 mm * 1000 mm |