| Marka Adı: | HENGFU |
| Adedi: | 1 adet |
| Ödeme Koşulları: | T/T ile önceden %30 mevduat ve sevkıyattan önce teftiş onayından sonra %70 denge |
| Dikey plaka | 12mm kalınlığında dikey plakadan yapılmıştır |
| Üst ve alt takım tutucular | 30mm kalınlığında orta plakadan kaynaklanmıştır |
| Mil çapı | 70mm |
| Motor | 7.5kW frenli motor |
| Yaklaşık ağırlık | Yaklaşık 560kg |
| Bıçak malzemesi | Dokuz krom silikon |
| Yaklaşık makine boyutları | 1750mm*750mm*1000mm |