| Επωνυμία Μάρκας: | HENGFU |
| Αριθμός μοντέλου: | Κυκλική μηχανή διαμόρφωσης φλάντζας |
| MOQ: | 1 τεμάχιο |
| Όροι πληρωμής: | 30% κατάθεση από T/T εκ των προτέρων και ισορροπία 70% μετά από την επιβεβαίωση επιθεώρησης πριν από |
| Όνομα προϊόντος | Μηχανή σχηματισμού στρογγυλής φλάντζας |
| Κατάλληλο Υλικό | Πλάκα ανθρακούχου χάλυβα, πλάκα ανοξείδωτου χάλυβα |
| Κουτί πλακιδίων | Αφαιρούμενο άνω κουτί πλακιδίων |
| Άξονας ψαλιδιού γωνίας | 50mm (Υλικό: Cr40 σκληρυμένο) |
| Τρόπος μετάδοσης | Μετάδοση αλυσίδας 1,2 ιντσών σκληρυμένης |
| Σύστημα διαμόρφωσης | 5 σειρές γραμμικού οδηγού τόξου μετάδοσης διαμόρφωσης |
| Στρογγυλή διάμετρος | 200-1600mm |
| Πάχος πλάκας πίεσης | 1,5-3mm ανθρακούχος χάλυβας, 1,2-2mm ανοξείδωτος χάλυβας |
| Χρώμα | Προσαρμοσμένο |