| Marka Adı: | HENGFU |
| Model Numarası: | Dairesel Flanş Şekillendirme Makinesi |
| Adedi: | 1 adet |
| Ödeme Koşulları: | T/T ile önceden %30 mevduat ve sevkıyattan önce teftiş onayından sonra %70 denge |
| Ürün Adı | Yuvarlak flanş şekillendirme makinesi |
| Uygun Malzeme | Karbon çelik levha, paslanmaz çelik levha |
| Kiremit Kutusu | Üst çıkarılabilir kiremit kutusu |
| Açı Makas Mili | 50mm (Malzeme: Cr40 temperli) |
| Şanzıman Modu | 1.2 inç sertleştirilmiş zincir şanzıman |
| Şekillendirme Sistemi | 5 sıra şekillendirme lineer kılavuz ark şanzımanı |
| Yuvarlak Çap | 200-1600mm |
| Pres Plaka Kalınlığı | 1.5-3mm karbon çelik, 1.2-2mm paslanmaz çelik |
| Renk | Özelleştirilmiş |