| Merknaam: | HENGFU |
| Modelnummer: | Ronde flensvormmachine |
| MOQ: | 1 stuk |
| Betalingsvoorwaarden: | 30% storting door T/T vooraf en 70%-saldo na inspectiebevestiging vóór verzending |
| Productnaam | Machine voor het vormen van ronde flenzen |
| Geschikt Materiaal | Koolstofstalen plaat, roestvrijstalen plaat |
| Tegelbak | Bovenste verwijderbare tegelbak |
| Hoekschaaras | 50 mm (Materiaal: Cr40 gehard) |
| Transmissiemodus | 1,2-inch geharde kettingaandrijving |
| Vormsysteem | 5 rijen lineaire geleidingsboogaandrijving voor vormgeving |
| Ronde Diameter | 200-1600 mm |
| Dikte persplaat | 1,5-3 mm koolstofstaal, 1,2-2 mm roestvrij staal |
| Kleur | Aangepast |