| Επωνυμία Μάρκας: | HENGFU |
| MOQ: | 1 τεμάχιο |
| Όροι πληρωμής: | 30% κατάθεση από T/T εκ των προτέρων και ισορροπία 70% μετά από την επιβεβαίωση επιθεώρησης πριν από |
| Υλικό | Ζυγισμένο φύλλο 2,0 mm-2,5 mm |
|---|---|
| Κεφάλαιο μηχανής | Πλαίσιο συγκόλλησης κουτιών |
| Πίνακας τοίχου | T=55mm στυλ καμάρας |
| Αριθμός ομάδων κυλίνδρων | 24 ομάδες κύκλων κύκλων |
| Υλικό κυλίνδρου | Επεξεργασία με ακρίβεια CR12 και χρωματοποίηση |
| Υλικό σπινθήρα | Υψηλής ποιότητας χάλυβα |
| Διάμετρος σπινθήρα | Φ80mm στερεός άξονας |
| Τρόπος μετάδοσης | Μετάδοση κιβωτίου ταχυτήτων |
| Ταχύτητα παραγωγής | 8m-50m/min |
| Υδραυλική δύναμη κοπής | Στάση αντλίας με μεγάλη λεπίδα βαλβίδας 11kw |
| Κόψιμο | Υδραυλική περιστροφή και κοπή χωρίς διακοπή της μηχανής |
| Κόψιμο μούχλας | Κόψιμο με δύο λεπίδες, επεξεργασία σβήσισης Cr12, HRC58-60 |
| Ηλεκτρονικό σύστημα ελέγχου | Βιομηχανικός υπολογιστής ελέγχου μετατροπής συχνότητας με PLC, σφάλμα μήκους κοπής ≤ 2 mm 55KW μεταβλητής συχνότητας οθόνης αφής κάθετο ηλεκτρικό κουτί ελέγχου με τηλεχειριστήριο |
| Συνολικές διαστάσεις | Μέγεθος 2250, πλάτος 1250, ύψος 1400 |