| نام تجاری: | HENGFU |
| MOQ: | 1 عدد |
| شرایط پرداخت: | 30٪ سپرده توسط T / T در پیش و 70٪ مانده پس از تایید بازرسی قبل از حمل و نقل |
| مدل شماره | 890 |
|---|---|
| وضعیت | جدید |
| استفاده | سقف، دیوار |
| عرض تغذیه | Φ1250mm |
| قاب ماشین | قاب فولادی 350H |
| سرعت شکل گیری | 0-40 متر در دقیقه |
| رنگ | سفارشی |
| نوع رانده | انتقال زنجیر |
| روش انتقال | برقی |
| تعداد مجموعه آسیاب نورد | قالب گیری 16 ردیفی |
| قطر دوک | Φ70mm (شفت جامد) |
| سفارشی | سفارشی |
| روش تغذیه | قفسه غذاخوری دو دستی تاب دار |
| مشخصات | Φ9000mm*Φ1300mm*Φ1400mm (L*W*H) |
| مبدا | کانگژو، هبی |