| Επωνυμία Μάρκας: | HENGFU |
| MOQ: | 1 τεμάχιο |
| Όροι πληρωμής: | 30% κατάθεση από T/T εκ των προτέρων και ισορροπία 70% μετά από την επιβεβαίωση επιθεώρησης πριν από |
| Μοντέλο ΑΡΙΘ. | 890 |
|---|---|
| Κατάσταση | Νέος |
| Χρήση | Στέγη, Τοίχος |
| Πλάτος τροφοδοσίας | Φ1250mm |
| Πλαίσιο μηχανής | Ατσάλινο πλαίσιο 350H |
| Ταχύτητα διαμόρφωσης | 0-40μ/Ελπ |
| Χρώμα | Προσαρμοσμένο |
| Τύπος οδηγού | Αλυσίδα μετάδοσης |
| Μέθοδος Μετάδοσης | Ηλεκτρικός |
| Αριθμός Σετ Ελασμάτων | Χύτευση 16 σειρών |
| Διάμετρος ατράκτου | Φ70mm (Στερεός άξονας) |
| Προσαρμοσμένο | Προσαρμοσμένο |
| Μέθοδος Σίτισης | Διπλή κουνιστή σχάρα τροφοδοσίας |
| Προσδιορισμός | Φ9000mm*Φ1300mm*Φ1400mm (Μ*Π*Υ) |
| Προέλευση | Cangzhou, Hebei |