| Merknaam: | HENGFU |
| MOQ: | 1 stuk |
| Betalingsvoorwaarden: | 30% storting door T/T vooraf en 70%-saldo na inspectiebevestiging vóór verzending |
| Model NR. | 890 |
|---|---|
| Conditie | Nieuw |
| Gebruik | Dak, Muur |
| Toevoerbreedte | Φ1250mm |
| Machineframe | 350H stalen frame |
| Vormsnelheid | 0-40m/min |
| Kleur | Aangepast |
| Type Aandrijving | Kettingaandrijving |
| Transmissiemethode | Elektrisch |
| Aantal Walserij Sets | 16 rij molding |
| Asdiameter | Φ70mm (Massieve as) |
| Aangepast | Aangepast |
| Toevoermethode | Dubbele hand schommelende toevoerrek |
| Specificatie | Φ9000mm*Φ1300mm*Φ1400mm (L*B*H) |
| Oorsprong | Cangzhou, Hebei |