| Marka Adı: | HENGFU |
| Adedi: | 1 adet |
| Ödeme Koşulları: | T/T ile önceden %30 mevduat ve sevkıyattan önce teftiş onayından sonra %70 denge |
| Model No. | 686 Rulo Şekillendirme Makinesi |
|---|---|
| Kullanım | Çatı, Duvar, Zemin |
| Hız | 0-40m/Dakika |
| Ana Motor | 7.5kw |
| Voltaj | 380V/50Hz, 3p veya Müşterinin İsteğine Göre Özelleştirilebilir |
| Silindir İstasyonu | 23 sıra |
| Mil çapı | 80mm (masif şaft) |
| Şanzıman yöntemi | Dişli şanzıman |
| Kesme yöntemi | Doğrusal kılavuz makas |
| Dokunmatik ekran | PLC |
| Menşei | Botou cangzhou hebei |
| Garanti | 1 yıl |