| Επωνυμία Μάρκας: | HENGFU |
| MOQ: | 1 τεμάχιο |
| Όροι πληρωμής: | 30% κατάθεση από T/T εκ των προτέρων και ισορροπία 70% μετά από την επιβεβαίωση επιθεώρησης πριν από |
| Σχήμα αριθ. | 686 Μηχανή σχηματισμού ρολ |
|---|---|
| Χρήση | Οροφή, τοίχος, πάτωμα |
| Ταχύτητα | 0-40m/min |
| Κεντρικός κινητήρας | 7.5kw |
| Τετάρτη | 380V / 50Hz, 3p ή προσαρμοσμένο ως αίτημα του πελάτη |
| Σταθμός κυλίνδρων | 23 σειρές |
| Διάμετρος σπινθήρα | 80 mm (ακατέργαστος άξονας) |
| Μέθοδος μετάδοσης | Μεταφορά κιβωτίων |
| Μέθοδος κοπής | Γραμμική καθοδήγηση κοπής |
| Εικόνα αφής | ΠΛΚ |
| Καταγωγή | Μπότου Κάνγκζου Χεμπέι |
| Εγγύηση | 1 έτος |