| Nazwa marki: | HENGFU |
| MOQ: | 1 sztuka |
| Warunki płatności: | 30% depozytu przez T / T z góry i 70% salda po potwierdzeniu kontroli przed wysyłką |
| Model nr. | 686 Maszyna do formowania rolki |
|---|---|
| Użycie | Dach, ściana, podłoga |
| Prędkość | 0-40 m/min |
| Silnik główny | 7.5kw |
| napięcie | 380V/50Hz, 3p lub dostosowane na życzenie klienta |
| Stacja rolkowa | 23 wiersze |
| Średnica wrotnika | 80 mm (włókno stałe) |
| Sposób przekazywania | Przekaz biegów |
| Metoda cięcia | Strzyżenie liniowe |
| Ekran dotykowy | PLC |
| Pochodzenie | Botou Cangzhou Hebei |
| Gwarancja | 1 rok |