| Marka Adı: | HENGFU |
| Adedi: | 1 adet |
| Ödeme Koşulları: | T/T ile önceden %30 mevduat ve sevkıyattan önce teftiş onayından sonra %70 denge |
| Model NO | 460 Mahya kiremitleri |
|---|---|
| Makine çerçevesi | 350H çelik çerçeve |
| Motor | 4kW veya 5.5kW yağ pompası motoru |
| Duvar paneli kalınlığı | 14mm duvar panelleri |
| Tahrik Tipi | Zincirli tahrik |
| Rulo değirmeni seti sayısı | 16 sıralı kalıplama |
| Mil çapı | 70 şaft |
| Kesme gücü | 5.5kW servo sürücü |
| Tekerlekler | 45# tekerlekler |
| Kullanım | Çatı |
| Özellikler | 6000mmx1300mmx1400mm |
| Menşei | Cangzhou, Hebei |
| Garanti | 1 yıl |