| Επωνυμία Μάρκας: | HENGFU |
| MOQ: | 1 τεμάχιο |
| Όροι πληρωμής: | 30% κατάθεση από T/T εκ των προτέρων και ισορροπία 70% μετά από την επιβεβαίωση επιθεώρησης πριν από |
| Πρότυπο ΝΟ | 460 Κεραμίδια από κορυφογραμμή |
|---|---|
| Κεφάλαιο 3 | Σιδερένιο πλαίσιο 350H |
| Μηχανή | Κινητήρας αντλίας πετρελαίου 4 kW ή 5,5 kW |
| Μοντέλο | Πίνακες τοίχου 14 mm |
| Τύπος οδήγησης | Αλυσίδα κίνησης |
| Αριθμός σετ κυλίνδρων | 16 σειρές |
| Διάμετρος σπινθήρα | 70 άξονες |
| Δύναμη κοπής | 5Σερβοκίνηση 0,5 kW |
| Τροχοί | 45# τροχούς |
| Χρήση | Κάλυψη |
| Προδιαγραφές | 6000mmx1300mmx1400mm |
| Καταγωγή | Cangzhou, Χεμπέι |
| Εγγύηση | 1 έτος |