| Merknaam: | HENGFU |
| MOQ: | 1 stuk |
| Betalingsvoorwaarden: | 30% storting door T/T vooraf en 70%-saldo na inspectiebevestiging vóór verzending |
| Invoerplatform | Handmatige Voedingsstandaard (met Snijmes) |
|---|---|
| Frame Structuur | Gelast 350H Staal; Wandplaat Type Constructie |
| Wandplaat Dikte | 14 mm Koolstofstaal Plaat |
| Vormstations | 14 Rijden |
| Hoofdas Diameter | Ø70mm (Massieve As) |
| As Materiaal | #45 Staal |
| Rol Materiaal | #45 Staal (Precisie-gedraaid, Verchroomd en Warmtebehandeld) |
| Lengte Meting | Roterende Teller (met Lineaire Schuifbeugel) |
| Externe Spanning | 3-Fase 380V, 50Hz |
| Laagspannings Elektrische Componenten | Eindschakelaars, Contactors, Relais, etc. |