| Επωνυμία Μάρκας: | HENGFU |
| MOQ: | 1 τεμάχιο |
| Όροι πληρωμής: | 30% κατάθεση από T/T εκ των προτέρων και ισορροπία 70% μετά από την επιβεβαίωση επιθεώρησης πριν από |
| Πλατφόρμα εισόδου | Κεραμίδας τροφοδοσίας με χειροκίνητο χειρισμό (με λεπίδα κοπής) |
|---|---|
| Δομή πλαισίου | Σίδηρος 350H· κατασκευή τύπου πλάκας τοίχου |
| Δυνατότητα της επιφάνειας | Πλάκα από χάλυβα άνθρακα 14 mm |
| Σχηματισμός Σταθμών | 14 σειρές |
| Διάμετρος κύριο άξονα | Ø70 mm (Σκληρό άξονα) |
| Υλικό άξονα | #45 Χάλυβας |
| Υλικό κυλίνδρων | #45 Χάλυβας (Προσκόπηση με ακρίβεια, χρωματισμός και θερμική επεξεργασία) |
| Μέτρηση μήκους | Ροταριακός μετρητής (με γραμμική ράβδα διαδρόμου) |
| Εξωτερική τάση | 3 φάσεις 380V, 50Hz |
| Ηλεκτρικά εξαρτήματα χαμηλής τάσης | Εναλλακτικοί διακόπτες ορίων, επαγγελλόμενοι, ρελέ κλπ. |