| Marka Adı: | HENGFU |
| Model Numarası: | C21 Trapez Çatı Kaplama Makinası |
| Adedi: | 1 adet |
| Ödeme Koşulları: | T/T ile önceden %30 mevduat ve sevkıyattan önce teftiş onayından sonra %70 denge |
| Model Numarası | C21 |
| Durum | Yeni |
| Uygulama | Çatı Yaprakları Üretimi |
| Besleme genişliği | 1250 mm |
| Makine Çerçevesi | 350H çelik çerçeve |
| Şekillendirme Hızı | 0-40 M/min |
| Renk Seçenekleri | Özel |
| Sürücü Türü | Zincir Sürücü |
| Gönderim Yöntemi | Elektrikli |
| Değirmen setleri | 23 Sıra Kalıplama |
| Döner çapı | Φ80mm (Sıkı Çubuk) |
| Kişiselleştirme | Kullanılabilir |
| Besleme Yöntemi | Basınçlı rulo ile çift el salıncak besleme rafı |
| Makine Boyutları | 11000mm x 1300mm x 1400mm |
| Kaynağı | Cangzhou, Hebei |
| Garanti | 1 yıl |