| Nazwa marki: | HENGFU |
| Numer modelu: | Maszyna do blachy trapezowej C21 |
| MOQ: | 1 sztuka |
| Warunki płatności: | 30% depozytu przez T / T z góry i 70% salda po potwierdzeniu kontroli przed wysyłką |
| Numer modelu | C21 |
| Stan | Nowy |
| Zastosowanie | Produkcja blach dachowych |
| Szerokość podawania | 1250mm |
| Rama maszyny | Rama stalowa 350H |
| Prędkość formowania | 0-40 M/min |
| Opcje kolorystyczne | Dostosowane |
| Typ napędu | Napęd łańcuchowy |
| Metoda transmisji | Elektryczna |
| Zestawy walcarek | Formowanie 23 rzędów |
| Średnica wrzeciona | 80mm (Wał lity) |
| Dostosowanie | Dostępne |
| Metoda podawania | Dwuręczny stojak podający z rolką dociskową |
| Wymiary maszyny | 11000mm x 1300mm x 1400mm |
| Pochodzenie | Cangzhou, Hebei |
| Gwarancja | 1 rok |