| Merknaam: | HENGFU |
| MOQ: | 1 stuk |
| Betalingsvoorwaarden: | 30% storting door T/T vooraf en 70%-saldo na inspectiebevestiging vóór verzending |
| Model nr. | 430 |
|---|---|
| Voorwaarde | Nieuw |
| Gebruik | Daken |
| Voedingsbreedte | 600 mm |
| Machinesysteem | 350H stalen frame |
| Snelheid van vorming | 0-30M/min |
| Kleur | Op maat |
| Type aangedreven | Keten aandrijving |
| Transmissiewijze | Hydraulische druk |
| Aantal walseriesets | 14 rijen gieten |
| Spindeldiameter | Φ70 mm (vaste as) |
| Op maat | Op maat |
| Voedingsmethode | met een diameter van niet meer dan 20 mm |
| Specificatie | 6000 mm x 1100 mm x 1000 mm |
| Oorsprong | Cangzhou, Hebei |
| Garantie | 1 jaar |
| Gebruik | Gebouw |