| Επωνυμία Μάρκας: | HENGFU |
| MOQ: | 1 τεμάχιο |
| Όροι πληρωμής: | 30% κατάθεση από T/T εκ των προτέρων και ισορροπία 70% μετά από την επιβεβαίωση επιθεώρησης πριν από |
| Αριθμός Μοντέλου | 430 |
|---|---|
| Κατάσταση | Καινούργιο |
| Χρήση | Στέγη |
| Πλάτος Τροφοδοσίας | 600mm |
| Πλαίσιο Μηχανής | Πλαίσιο από χάλυβα 350H |
| Ταχύτητα Διαμόρφωσης | 0-30M/min |
| Χρώμα | Προσαρμοσμένο |
| Τύπος Κίνησης | Κίνηση αλυσίδας |
| Μέθοδος Μετάδοσης | Υδραυλική πίεση |
| Αριθμός Σετ Κυλινδρικής Μηχανής | Διαμόρφωση 14 σειρών |
| Διάμετρος Άξονα | Φ70mm (Συμπαγής άξονας) |
| Προσαρμοσμένο | Προσαρμοσμένο |
| Μέθοδος Τροφοδοσίας | Βάση τροφοδοσίας με διπλό χειροκίνητο μοχλό |
| Προδιαγραφή | 6000mm x 1100mm x 1000mm |
| Προέλευση | Cangzhou, Hebei |
| Εγγύηση | 1 έτος |
| Χρήση | Κτίριο |