| Marka Adı: | HENGFU |
| Adedi: | 1 adet |
| Ödeme Koşulları: | T/T ile önceden %30 mevduat ve sevkıyattan önce teftiş onayından sonra %70 denge |
| Model No | 430 |
|---|---|
| Durum | Yeni |
| Kullanım | Çatı |
| Besleme Genişliği | 600mm |
| Makine Çerçevesi | 350H çelik çerçeve |
| Form Verme Hızı | 0-30M/dak |
| Renk | Özelleştirilmiş |
| Tahrik Tipi | Zincir tahrik |
| Şanzıman Yöntemi | Hidrolik basınç |
| Rulo Değirmeni Seti Sayısı | 14 sıra kalıplama |
| Mil Çapı | Φ70mm (Masif şaft) |
| Özelleştirilmiş | Özelleştirilmiş |
| Besleme Yöntemi | Çift elle sallanan besleme rafı |
| Ölçüler | 6000mm x 1100mm x 1000mm |
| Menşei | Cangzhou, Hebei |
| Garanti | 1 yıl |
| Kullanım | Bina |