| Επωνυμία Μάρκας: | HENGFU |
| MOQ: | 1 τεμάχιο |
| Όροι πληρωμής: | 30% κατάθεση από T/T εκ των προτέρων και ισορροπία 70% μετά από την επιβεβαίωση επιθεώρησης πριν από |
| Δομή πλαισίου | Βιότοπη δομή πλαισίου, πάχους 35-45 mm. Δομή συγκολλημένη από χάλυβα με αναμμένο προφίλ, η επιφάνεια της βάσης απαιτεί επεξεργασία άλεσης, συγκολλημένη με χάλυβα H-beam 350#,και επεξεργασμένα με αντιτριβή μετά τη συγκόλληση· Εξοπτική διάτρηση με περιστρεφόμενο ρόλο διάτρησης και μηχανισμό εκτόξευσης απορριμμάτων |
|---|---|
| Αριθμός γραμμών που σχηματίζονται | 22 σειρές |
| Μοντέλο τοίχου | 20 χιλιοστά |
| Υλικό τροφοδοσίας | Δύοχρονη τροφοδοτική με στροφή με κόψιμο |
| Μέθοδος μετάδοσης | Μετατροπής |
| Ταχύτητα τροχιάς | 25 μέτρα/λεπτο |
| Τύπος συσκευής κοπής | Υδραυλικά ψαλίδια |
| Δύναμη υδραυλικής αντλίας | 4 kW |
| Υλικό εργαλείου | Χάλυβα 45#, επιφάνειας καλυμμένη με σκληρή χρωματοποίηση |
| Φρέμα | Ανεξάρτητο πλαίσιο |
|---|---|
| Συσκευή τροφοδοσίας | Εφοδιασμός με σέρβο |
| Ενέργεια κινητήρα τροφοδοσίας | 1.5 kW (υπηρετικός κινητήρας) |
| Αποσύρτης | 3 τόνους |
|---|---|
| Μηχανισμός χαλάρωσης/σφίξης | Ελαστικοποίηση τμήματος άξονα: χειροκίνητο |
| Δύναμη κύριας κίνησης | 2.2 kW |