| Marka Adı: | HENGFU |
| Adedi: | 1 adet |
| Ödeme Koşulları: | T/T ile önceden %30 mevduat ve sevkıyattan önce teftiş onayından sonra %70 denge |
| Çerçeve Yapısı | Dikey kemerli çerçeve yapısı, 35-45 mm kalınlığında; Tavlanmış profil çeliğinden kaynak yapılmış yapı, taban yüzeyi frezeleme işlemi gerektirir, 350# H-kiriş çeliği ile kaynak yapılır ve kaynak sonrası pas önleyici işlem uygulanır; Döner delme silindirli ve hurda çıkarma mekanizmalı yan delme cihazı |
|---|---|
| Şekillendirme Satır Sayısı | 22 satır |
| Duvar Paneli Kalınlığı | 20mm |
| Malzeme Besleyici | Çekme kesicili iki elle krank besleyici |
| İletim Yöntemi | Dişli tahriki |
| Yuvarlanma Hızı | 25 metre/dakika |
| Kesme Cihazı Tipi | Hidrolik makaslar |
| Hidrolik Pompa Gücü | 4 kW |
| Alet Malzemesi | 45# çelik, yüzeyi sert krom kaplamayla işlenmiş |
| Çerçeve | Bağımsız çerçeve |
|---|---|
| Besleme Cihazı | Servo besleyici |
| Besleme Motor Gücü | 1,5 kW (servo motor) |
| Açıcı | 3 ton |
|---|---|
| Gevşetme/Sıkıştırma Mekanizması | Mil segmentinin gevşemesi: Manuel |
| Ana Tahrik Gücü | 2,2kW |