| Merknaam: | HENGFU |
| MOQ: | 1 stuk |
| Betalingsvoorwaarden: | 30% storting door T/T vooraf en 70%-saldo na inspectiebevestiging vóór verzending |
| Frame Structuur | Verticale gebogen frame structuur, 35-45 mm dik; Structuur gelast uit gegloeid profielstaal, basisoppervlak vereist freesbehandeling, gelast met 350# H-balk staal, en behandeld met roestwerende behandeling na het lassen; Zijdelingse ponsinrichting met roterende ponsrol en schrootuitwerpmeganisme |
|---|---|
| Aantal Vormrijen | 22 rijen |
| Wandpaneel Dikte | 20mm |
| Materiaal Toevoerder | Twee-handkruk toevoerder met trekker |
| Transmissiemethode | Tandwielaandrijving |
| Rolvormingssnelheid | 25 meter/minuut |
| Snijapparaat Type | Hydraulische scharen |
| Hydraulische Pomp Vermogen | 4 kW |
| Gereedschapsmateriaal | 45# staal, oppervlak behandeld met harde chroombeplating |
| Frame | Onafhankelijk frame |
|---|---|
| Toevoerinrichting | Servo toevoerder |
| Toevoermotor Vermogen | 1,5 kW (servomotor) |
| Ontroller | 3 ton |
|---|---|
| Ontgrendelings/Klemmechanisme | Assegment ontgrendeling: Handmatig |
| Hoofdaandrijving Vermogen | 2,2 kW |